Sık Sorulan Sorular

Kargo / Teslimat / Kurulum

Yüksek desili ürünlerde (akıllı sehpa, orta sehpa) Ceva Lojistik, Horoz Lojistik firmaları ile küçük desili ürünlerde Mng kargo ile gönderim yapıyoruz.

En geç 2 iş günü içerisinde kargolama yapıyoruz. Normal şartlar altında ürünü bugün aldıysanız bir sonraki iş günü saat 17:00’ye kadar kargoya teslim ediyoruz.

Kargo takip kodu mail adresinize gönderilecektir. Ayrıca site üzerinden kargo takibi sayfasına ulaşarak ilgili bilgileri girdikten sonra paketinizi takip edebilirsiniz.

Ürünlerimiz sizlere kurulu şekilde gelmektedir. Paket içerisinden çıkan ayakları takmanız yeterli olmaktadır. Kurulum gerektirecek bir durum yoktur.

Ödeme

Birinci ödeme yöntemi Kredi Kartı. iyzico altyapısını kullanarak güvenli bir ödeme altyapısı hizmetiyle rahat bir şekilde Kredi Kartı ile ödemenizi yapabilirsiniz.

İkinci ödeme yöntemi olarak Havale-EFT yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu ödeme yönteminde ise gönderdiğiniz ücret hesabımıza geçer geçmez siparişiniz ile alakalı işlemlere başlıyoruz.

Ödeme yöntemi olarak iyzico kullanıyoruz. Kredi Kartlarınız ile alakalı herhangi bir bilgi bizim sistemize kaydedilmiyor. Tüm işleyiş iyzico’nun güvenli altyapısını kullanarak işliyor.

İade

14 gün içerisinde sorgusuz sualsiz iade edebilirsiniz. Sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Size vereceğimiz iade kodu ile ürünü teslim ederek iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Maalesef bu tarz durumlar ne kadar iyi paketleme yapsak da bazen başımıza gelebiliyor. Böyle bir durumda Kargo yetkilisi ile mutlaka tutanak tutup bunu bizimle paylaşmanız halinde hızlıca iade sürecini başlatabiliriz.

Güvende olmanız için böyle durumlarda ürünümüzün sonuna kadar arkasında durduğumuzu bilmenizi isteriz. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

İletişim

Daha fazla sorun mu var ?